Telefon: 507 633 650 • E-mail: barbara-michaluk@wp.pl • Skype: Barbara Michaluk

Barbara Michaluk

Nazywam się Barbara Michaluk. Od wielu lat pracuję jako korepetytor i tłumacz języka francuskiego oraz włoskiego na terenie Torunia, dzięki globalnej sieci Internet jestem jednakże w stanie pomóc klientom z całego świata (poprzez Skype, e-mail, itp.). Posiadam doświadczenie zarówno w nauczaniu języków romańskich (francuskiego i włoskiego) jak również w tłumaczeniu materiałów, w których rzeczone języki są używane. W zakładce „Ciekawostki” chciałabym podzielić się z Państwem nowinkami na temat języka francuskiego i włoskiego. W miarę możliwości zakładka ta będzie aktualizowana celem zaznajomienia Państwa z różnorodnymi informacjami związanymi z nadmienionymi językami. W sekcji tej zamieszczam również niektóre ulubione przeze mnie piosenki francuskie i włoskie.

Zachęcam do zapoznania się z moim CV lub też do posłuchania wywiadu z ze mną lub zaznajomienia się z opiniami dotyczącymi moich kwalifikacji: http://profil.e-korepetycje.net/opinie

Visit Us On FacebookVisit Us On Twitter


Copyright © 2014-2015 Barbara Michaluk. All rights reserved.
Ta strona używa plików cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.