Telefon: 507 633 650 • E-mail: barbara-michaluk@wp.pl • Skype: Barbara Michaluk

Tłumaczenia

Specjalizuję się zarówno w tłumaczeniach ustnych jak i pisemnych. Dzięki mojej ponadprzeciętnej mobilności jestem w stanie tłumaczyć na terenie całej Polski a także świadczyć swoje usługi we Włoszech, Francji oraz krajach frankojęzycznych. Do zakresu moich umiejętności translatorskich należy również prowadzenie rozmów telefoniczne w nadmienionych językach oraz przygotowywanie wiadomości typu e-mail. Pragnę także nadmienić, że nie tylko posiadam znaczne doświadczenie w tłumaczeniach, ale także jestem osobą kompetentną i rzetelną.
Współpracuję jako tłumacz francuskiego i włoskiego z wieloma firmami, spośród których wymienić można na przykład.: Sozal, Hotmet, Vinpol i Polyglo. Świadczę także usługi na rzecz wielu instytucji takich jak: Teatr Horzycy w Toruniu, Wyższa Izba Handlowa, Międzynarodowe Centrum Młodzieżowe. Rzeszę moich interesantów zasilają także klienci indywidualnych.
Ostatnio swoją ekspertyzą językową służyłam w ramach Międzynarodowego Festiwalu Teatralnego „Kontakt” gdzie wspierałam swoimi umiejętnościami grupę włoską. Swój kunszt potwierdziłam także jako tłumaczka francuskiego i włoskiego podczas Mistrzostw Świata i Europy w Szermierce Żeńskiej, które to odbywały się we Francji.

Partnerzy

Visit Us On FacebookVisit Us On Twitter


Copyright © 2014-2015 Barbara Michaluk. All rights reserved.
Ta strona używa plików cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.