Telefon: 507 633 650 • E-mail: barbara-michaluk@wp.pl • Skype: Barbara Michaluk

Korepetycje

W ramach mojej oferty wyróżnić można dwa typy korepetycji:

1. Korepetycje udzielane w miejscu mojego zamieszkania - w Toruniu. Uczniowie w takim przypadku odbywają lekcje u mnie w domu.

2. Korepetycje w trybie online prowadzone poprzez między innymi komunikator Skype. Aby dowiedzieć się więcej o tym trybie nauki, kliknij tutaj.

Wieloletnia praca z uczniami w każdym wieku sprawiła, że nauczanie stało się dla mnie niezwykle łatwe i przyjemne. Nauka francuskiego i włoskiego jest o tyle prosta, że języki te są do siebie bardzo podobne, pochodzą one bowiem z tej samej rodziny językowej. Staram się dotrzeć do każdego ucznia zainteresowanego pogłębianiem swojej wiedzy poprzez realizowanie jego indywidualnych potrzeb oraz poszukiwanie z nim wspólnego pola działania. W ramach swojej pracy podążam za uczniem i otwieram się na jego oczekiwania. Opracowany przeze mnie program zajęć jest dopasowywany do indywidualnych potrzeb ucznia. Przygotowuję również moich klientów do wielu egzaminów z języka francuskiego i włoskiego o zróżnicowanym stopniu trudności.
Jestem wręcz przekonana, że korepetycje zarówno na miejscu jak i prowadzone online stanowią bardzo skuteczną formę nauki. Więcej informacji na temat mojego wykształcenia i osiągnięć znaleźć można w zakładce „Strona główna"

Visit Us On FacebookVisit Us On Twitter


Copyright © 2014-2022 Barbara Michaluk. All rights reserved.
Ta strona używa plików cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.